19 трав. 2023
У період із 15 до 21 травня 2023 року в закладі проходив щорічний захід – Тиждень безпеки дорожнього руху «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану».

У період із 15 до 21 травня 2023 року  в закладі проходив щорічний захід – Тиждень безпеки дорожнього руху «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану». З метою профілактики дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення ними необхідності вироблення навиків дотримання правил поведінки на дорозі, проведені заходи, що спрямовані на запобігання дитячого дорожньо-транспортного травматизму. А саме: година спілкування «Безпека на дорозі»,»Мінна безпека», із відпрацювання практичних навиків поведінки у разі надзвичайних ситуацій, виявлення мінно-вибухових предметів, виховна година «безпека дорожнього руху», віртуальна мандрівка «Країна Безпеки»,заняття «безпечна дорога додому», виховна година «Дотримання правил дорожнього руху збереже життя», «Безпека перебування на вулицях», вікторина «Моя безпека»,та ін..

17 травня 2023 року був проведений єдиний національний урок «Безпечна дорога додому» з теми основ безпеки дорожнього руху та запобігання травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод.

Проводилась робота з   батьками учнів, зокрема педагоги акцентували увагу батьків на захисті життя та здоров’я дітей під час дорожнього руху, засвоєння ними норм безпечної поведінки, а також провести цикл заходів тощо

Усі проведені заходи проводились  з формування в учнів навиків безпечної поведінки на дорогах, їхньої адаптації до транспортного середовища.

Тож, бережіть своє життя та здоров’я, неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху!

фото     фото1   фото2   фото3   фото4