Інформація про заклад

Рік заснування: 1964 р. - школа-інтернат ім. А.С. Макаренка; 1997 р.- інтернатна установа  м. Змієва; 2004 р. - Зміївський дитячий будинок для дітей шкільного віку; 2014р. - Зміївський НВК №1; 2020 - КЗ "Зміївська гімназія №1 "Сузір`я".
Мова навчання : українська.
Матеріально-технічне забезпечення: до послуг учнів 7 навчальних кабінетів, комп'ютерний клас, кімната для занять спортом, футбольний майданчик, їдальня. Бібліотечний фонд налічує  3139 примірників художньої та навчальної літератури.

Контингент учнів: у Зміївській гімназії №1 "Сузір`я" навчається 44 учня, з них: учні 1-4 класів-18 чол., 5-9 класів-26 учнів. Випускників 9 класу-4 учня. В дошкільному підрозділі  - 25 дитина.
Директор Зміївської гімназії№1 "Сузір`я": Гаращенко  Світлана  Миколаївна, освіта вища, за фахом вчитель російської мови та літератури, має вищу кваліфікаційну категорію. Заклад очолює з 2005 року.