Останній дзвоник 2023

31 трав. 2023
Останній дзвоник - це символ закінчення навчання, це веселе і сумне свято одночасно.

Щиро вітаємо  всіх  зі святом Останнього дзвоника – святом прощання зі школою!
Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Тож бажаємо учням гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.
А для  випускників, цей дзвоник справді є останній. Залишаються позаду і шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів.
Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаємо  щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Віримо, що наші випускники  реалізують власні здібності, таланти, побудують власну успішну долю, будуть гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Бажаємо вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій.
Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів!