День знань

1 вер. 2023
Щорічно 1 вересня в перший день осені всі школярі, а також їхні батьки та вчителі відзначають День знань. Зазвичай навчальний рік відкривають святковою лінійкою.

На жаль, в 2023 році це світле і радісне свято проходить у воєнний час. Але навіть під час війни діти продовжують вчитися в школах, і святкування Дня знань так само актуальне.

Адміністрація нашого закладу вітає всіх учнів , педагогів, батьків  з Днем знань!

Нехай будуть підвладні всі шкільні та життєві завдання, а допитливість і захопленість ведуть до нових радісних відкриттів. Бажаємо цікавих уроків, відмінних оцінок і великих перемог!

Наші педагоги  із своїми класними колективами провели Перший урок за такими темами: «Україна починається з тебе»; «Моє ім’я Україна»; «З Україною в серці»; родинне коло спілкування «З відданістю Україні в серці», проведення інтерактивної вправи «Мої побажання класу на початку навчального року»;урок-зустріч на свіжому повітрі «Ми українці: честь і слава незламним» , а хто не зміг приїхати, доєднались онлайн .

фото   фото1  фото2  фото3  відео