9 трав. 2023

Сьогодні відзначають День Європи
8 трав. 2023

День пам'яті та примирення

День пам'яті і примирення присвячений перемозі над нацизмом, а також вшануванню всіх його жертв.
26 квіт. 2023

День пам'яті жертв Чорнобильської катастрофи

День пам'яті жертв Чорнобильської катастрофи проводиться щорічно 26 квітня на річницю трагедії
16 квіт. 2023

Привітання з Великоднем

Вітаємо із світлим і радісним святом – Великоднем!
3 квіт. 2023

Піца-мобіль!

03.04.2023 року у центрі міста був організований захід де випікали піци та пригощали ними дітей.
30 бер. 2023

Профілактичний захід

30 березня 2023 року проведено захід за участю головного спеціаліста ССД Зміївської міської ради О.Голубничої та інспектору СЮП відділу превенції Чугуївського РУП ГУ НП в Харківській області лейтенантом поліції С.Наконечною.
9 бер. 2023

9 березня відзначається 209 річниця від дня народження Тараса Григоровича Шевченка, видатного поета та художника

В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє, шанує людство. У березні кожного року в Україні вшановують поета, художника, мислителя та громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка (1814–1861), проводячи шевченківські дні.
20 лют. 2023

День Героїв Небесної Сотні

Щорічно 20 лютого в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні. У цей день згадують про подвиг учасників Революції гідності та вшановують пам'ять загиблих під час протестів.
17 лют. 2023

Онлайн-урок ««Правила надання першої медичної допомоги потерпілим при охолодженні та обмороженні»

17 лютого 2023 року з метою попередження надзвичайних ситуацій та безпеки життєдіяльності у зимовий період ,педагоги закладу провели онлайн-уроки за темою ««Правила надання першої медичної допомоги потерпілим при охолодженні та обмороженні».
16 лют. 2023

Екскурсія до класу безпеки

16 лютого 2023 року, з метою поповнення знань щодо власної безпеки, діти відвідали клас безпеки при пожежно-рятувальному підрозділі м.Змієва.